Fora

>> Jay Sean @ discotheek Opium, 06-02-2010 << 1 >>
Nieuw bericht toevoegen | Terug
Bericht geplaatst door: UnsQ Offline op 02 Feb 2010 19:35
Klik hier om een bezoek te brengen aan het profiel van UnsQ. Klik hier om UnsQ een persoonlijk bericht te sturen. Klik hier om UnsQ toe te voegen aan je vriendenlijst. Bericht verwijderen?

Deze gebruiker is 2701 keer online geweest, daarom heeft hij/zij 5 appels.


JAY SEAN ZATERDAG IN OPIUM



Splinternieuwe club strikt megaster JAY SEAN voor een LIVE SHOW.
Het verhaal achter Jay Sean begint in Hounslow, West London. Hij begon als tiener met rappen. Hij was toen lid van de punk-rap groep Compulsive Disorder. Met die groep trad hij enkele malen op en die groep kreeg zelfs airplay op een lokaal station.

Jay Sean´s carriere verliep moeizaam. Hij werd op zijn uiterlijk beoordeeld en niet op zijn rapkwaliteiten. Vandaar dat hij zich later meer op r&b richtte. In zijn jeugd is Jay Sean met vele muziekstromingen opgegroeid. Want ondanks zijn Indiase roots, ging hij ook met andere culturen om.

Jay Sean had veel problemen bij het krijgen van een platendeal. Platenmaatschappijen zagen niets in hem, dat alleen maar vanwege zijn Aziatische achtergrond. De track You Don’t Know Me gaat daarover. Degene die de weg voor hem openbrak was superproducer Rishi Rich, die hem ondekte en stimuleerde om door te gaan. Nu kunnen zij goed samenwerken, omdat ze blindelings vertrouwen op elkaars kwaliteiten.

Nu is Jay Sean samen met de andere Desi Beat artiesten zoals Juggy D en Raghav de vertegenwoordiger van de UK urbanscene. Het kan heel raar lopen in de industrie. Jay Sean heeft onlangs bekendgemaakt dat hij een contract heeft getekent bij Cash Money Records, het musiclabel van Lil Wayne. De grote ´Ride It´ ster maakte dit bekend via zijn website.

Weezy en Jay zijn al enige tijd geleden in contact gekomen met elkaar. De laatste MOBO Award voor Lil Wayne is zelfs opgehaald door Jay Sean omdat de rapper niet aanwezig kon zijn bij de uitreiking.

"Het is altijd een droom van me geweest om bij een Amerikaans label te mogen tekenen. Het is fantastisch om geaccepteerd te worden door de besten in de scene," aldus West Londoner, zoals Jay Sean eigenlijk heet.

Cash Money Records handelt onder de tak van Universal Music en staat onder leiding van rapper Lil Wayne. Onlangs maakte het label nog bekend meerdere genres te willen binnenhalen, waaronder rock, pop en soul. Jay Sean is de eerste Aziatische artiest die ooit getekend heeft bij Cash Money Records. Hij had onlangs nog een vette hit te pakken met ´Ride It´ en momenteel staat hij nummer 1 wereldwijd met “Down”
Het concert van JAY SEAN gaat door in Opium Antwerp op zaterdag 6 Februari 2010
Meer informatie op www.opiumantwerp.be

Algemene informatie

Naam: Opium Antwerp
Datum: Zaterdag 6 Februari 2010
Locatie: Sint Laureiskaai 2 ,2000 Antwerpen
Tijden: 22:00 uur - 06:00 uur
Line-up: Jay Sean * Mr Le Bon * Luck-e * Oneted
Voorverkoop: Voor speciale feesten zijn er Tickets verkrijgbaar bij alle filialen van Fnac, Free Record Shop en Ticketmaster (NL).
Tickets online: www.fnac.be

Reserveringslijn: TICKET FNAC 20€
0900-00600 (EUR 0.45/min.)
Website: www.opiumantwerp.be


Cut Loose MF
GO BAD GO HARD!


Nieuw bericht toevoegen | Terug
<< 1 >>