Flyer van Bassleader

Bassleader P.I.mped Party


Line-up


Classics

21:00 - 22:00 DJ Massiv
22:00 - 23:00 DJ PlayBoyz
23:00 - 00:00 DJ Q-IC
00:00 - 01:00 DJ Dark-E
01:00 - 02:00 DJ Binum
02:00 - 03:00 DJ Ruthless
03:00 - 04:00 DJ Isaac
04:00 - 05:00 DJ Pavo
05:00 - 06:00 DJ Darkraver
MC Apster

Hardcore

20:00 - 21:00 DJ Exotane
21:00 - 22:00 DJ State of Emergency
22:00 - 23:00 DJ Nitrogenetics
23:00 - 23:30 DJ Mad Dog LIVE
23:30 - 01:00 DJ Korsakoff
                 & DJ Outblast
01:00 - 02:00 DJ nosferatu
                 & DJ Predator
02:00 - 02:30 DJ Evil Activities LIVE
02:30 - 03:30 DJ Dyprax
03:30 - 04:00 DJ Angerfist LIVE
04:00 - 05:00 DJ Amnesys
                 & DJ Tommyknocker
05:00 - 06:00 DJ Negative A
                 & DJ DaY-már
MC Tha Watcher

Hardstyle

20:00 - 21:00 DJ Unloaders
21:00 - 21:45 DJ Anagenetic
21:45 - 22:30 DJ The Pitcher
22:30 - 23:15 DJ Frontliner
23:15 - 00:00 DJ Coone
00:00 - 00:45 DJ Showtek
00:45 - 01:45 DJ Psyko Punkz
                 & DJ Headhunterz
01:45 - 02:30 DJ Scope DJ
02:30 - 03:30 DJ Deepack
03:30 - 04:30 DJ Zatox
04:30 - 05:00 DJ Crypsis LIVE
05:00 - 06:00 DJ Noisecontrollers
MC Villain

Tek & Jump

20:00 - 21:00 DJ Mode Seven
21:00 - 21:45 DJ Itraxx
21:45 - 22:30 DJ Royal S
22:30 - 23:00 DJ Ronald V LIVE
23:00 - 23:45 DJ Jones
23:45 - 00:30 DJ Lethal MG
00:30 - 01:00 DJ Teka B LIVE
01:00 - 01:45 DJ Demoniak
01:45 - 02:15 DJ Bestien LIVE
02:15 - 03:15 DJ Mark with a K
03:15 - 03:45 DJ Davoodi LIVE
03:45 - 04:15 DJ Gave LIVE
04:15 - 05:00 DJ Dr. Phunk
05:00 - 06:00 Band Fenix
MC Chucky
zaterdag 14 mei 2011
-


Extra Info


Headhunterz / Showtek / Psyko Punkz / Zatox / Coone
Noisecontrollers / Frontliner / Crypsis Live / Deepack
Scope DJ / The Pitcher / Anagenetic / Unloaders / MC Villain

Angerfist Live / Korsakoff / Evil Activities Live / Nosferatu / Outblast
Tommyknocker/ Mad Dog Live / Amnesys / Negative A / Dyprax
DaY-mar / Predator / Exotane / State of Emergency / Nitrogenetics
MC Tha Watcher

Demoniak / Davoodi / Fenix / Mark with a K / Dr Rude
Gave Live / Dr Phunk / Bestien Live / Lethal MG / Royal S / iTraxx
Ronald V Live / Teka B Live / Jones / Mode Seven / MC Chucky

Darkraver / Isaac / Pavo / Q-IC / Dark-e
Ruthless / Binum / Playboyz / Massiv / MC Apster

http://www.bassevents.eu
http://www.bassleader.be

Nieuws




Aanwezigen (142)


_Boden__, Daisy Lemmens, abigail, alesha gosselin, Jermo, Piet Vandeput, Dawn, laura, jordy, bassdy, vinni, Ben Hermans, Bert Nysen, BRAINFARTS, bram, Stijn Thijs, Dieter Bressinck, Britt, ceule, Charis, Charlotte, Daan Baeyens, Glenn De Coninck, Dagmar Voorspoels, Daphny, Dayo, Dimitri Broecks, Kevin Van Der Auwera, Jens De Laet, Dieter Denooze, Jonas Janssens, Ward Meys, jordy vleminckx, jesse proost, Glenn, Elke, Ellentj, Ellen Smits, Elln_07, Evaa, Evelien Peeters, Robert, Fabrice, FaSta, feestje, Filip R., Gunther Frans, Melissa Palmaers, Geert Willemse, Jasper Goris, Shane, Quinten Raeymaekers, sven van lommel, Glenn Ooms, hardstylerz, Wim Engelen, Tom, Kim De Brauwer, Gwenn Knudde, Jonas, Pieter Cnaepkens, Jasper Van den Eynde, Jeffe, Jens Verlinden, Jelle PoelsP.I.m.p.e.d. Flitser!, Jeroen De Dobbelaere, Jesse Stofmeel, jillo272, Joren, Jonas, Kersten Van Gompel, Kevin van Vaerenberg, Baetens, Kristof Thys, Kult, Lars Jansen, laurijn_, niki raats, Jarrik Boeykens, Lucas Berghmans, Maarten Lauwers, Maickel Spong, Robin Saerens, Michael Brouwers, Michael Vervoort, Michelle, mikeeezzzzz, Sanne Pannecoeck, nathalie, Molesse, Maarten Vandervoort, Nick, Niemsjj, Nurf7, partyanimal231, sylvie dekindt, racestyle, Glynis Vleugels, remco bauwens, RM93, Roel lauwers, Robin Gerits, roxanne, Ruben Larousselle, Sander Nelen, sarina van de genachte, sharina sybens, Shenna, Silke laenen, Silvia, smoorke, stef den abt, Stefanie_89, Merel, Tamara de Vreese, Bryan, Geniiaa, Tessa, Thomas Verdonck, tiana boey, Toke Kivit, tom helsen, Tom De Laet, Anton Claes, Vendetta, Robin Colin, eleni, Brenda, Winters Carmen, Wout Noeyens, x_elkeee_x, Aicha De Veylder, Céliine, Joska, Yannick Van de Vel, Yves VermeulenP.I.m.p.e.d. Flitser!, kenneth van rooy

Misschien aanwezig (65)
benzkke, Sam Beke, Mariah Köksal-Saerens, Robin Caestecker, Daan Den Abt, Dorothy, Yves Vandyck, Ellen Horemans, yente claessen, Evi Syniawsky, Ruben Florquin, FlySociety, fornarina, anthony fountain, gewndennis, GLEN VAN DER SANDE, griffin buseyne, Robin Heylen, Jappe Pollentier, jasmine van hoof, jeetser, Jelte, Jensm, jens monte, Jessica, Jolien Vermeiren, A Jonas Van Vaerenbergh, Julie Van Den Eynde, Karlien, kenley de waele, Kenneth Van Craen, kevin apers, Kim Bergs, Kurt Donckers, lietjelie, Tessa van der Meer, Maite, Van Hoof, Lieven Tubbax, Nathalie Craig, brosens, nikki.oliviers, oliviervandyck, Mathias de Dobbelaere, Glenn Dreesen, Robbie Parmentier, Sander, Sarah, Senne Dams, Sven Van Herbruggen, Lukas Debacker, tom huybrechts, smekke, Jelle, Sophie, stefanie, Stef Matheeussen, Jordy Storms, Tali Peeters, tim heylen, Tim, TRUExLIFE, ian bakkovens, Andy, Nikita
Reactie posten

Reacties


Gepost op door Filip R. Avatar
Feesje feesje feesjeSmiley
Gepost op door Tom Avatar
Hardstyle

20.00 - 21.00 : Unloaders
21.00 - 21.45 : Anagenetic
21.45 - 22.30 : The Pitcher
22.30 - 23.15 : Frontliner
23.15 - 00.00 : Coone
00.00 - 00.45 : Showtek
00.45 - 01.45 : Headhunterz vs Psyko Punkz
01.45 - 02.30 : Scope DJ
02.30 - 03.30 : Deepack
03.30 - 04.30 : Zatox
04.30 - 05.00 : Crypsis Live
05.00 - 06.00 : Noisecontrollers
Hosted by MC Villain

Tek & Jump

20.00 - 21.00 : Mode Seven
21.00 - 21.45 : Itraxx
21.45 - 22.30 : Royal S
22.30 - 23.00 : Ronald V Live
23.00 - 23.45 : Jones
23.45 - 00.30 : Lethal MG
00.30 - 01.00 : Teka B Live
01.00 - 01.45 : Demoniak
01.45 - 02.15 : Bestien Live
02.15 - 03.15 : Mark with a K
03.15 - 03.45 : Davoodi Live
03.45 - 04.15 : Gave Live
04.15 - 05.00 : Dr Phunk
05.00 - 06.00 : Fenix vs Dr Rude
Hosted by MC Chucky

Classics

21.00 - 22.00 : DJ Massiv
22.00 - 23.00 : Playboyz
23.00 - 00.00 : Q-IC
00.00 - 01.00 : Dark-e
01.00 - 02.00 : Binum
02.00 - 03.00 : Ruthless
03.00 - 04.00 : Isaac
04.00 - 05.00 : Pavo
05.00 - 06.00 : Darkraver
Hosted by MC Apster

Hardcore

20.00 - 21.00 : Exotane
21.00 - 22.00 : State of Emergency
22.00 - 23.00 : Nitrogenetics
23.00 - 23.30 : Mad Dog Live
23.30 - 01.00 : Korsakoff vs Outblast
01.00 - 02.00 : Nosferatu vs Predator
02.00 - 02.30 : Evil Activities Live
02.30 - 03.30 : Dyprax
03.30 - 04.00 : Angerfist Live
04.00 - 05.00 : Amnesys vs Tommyknocker
05.00 - 06.00 : Negative A vs Day-Mar
Hosted by MC Tha Watcher
Gepost op door Dawn
bassleader!! Smiley
Gepost op door Lisa
Smiley
Gepost op door krikke170
nice
Smiley
Gepost op door Yves Vermeulen Avatar
De vorige editie is nog mr just gepasseerd en den datum voor volgend jaar staat alweer vast seSmiley
Aanmelden
Naam:
Paswoord:
Ingelogd blijven
Klik hier als je je paswoord vergeten bent.
Registreren Registreer je jezelf liever niet via Facebook? Klik hier