Flyer van Emmerkesfuif Winter Edition 2020

Emmerkesfuif Winter Edition 2020


vrijdag 21 februari 2020
21:00 -
Feestzaal Stadsfeestzaal - Aarschot
Vlaams Brabant - België


Extra Info


🎉🎉🎉 Emmerkesfuif Winter Edition 2020 🎉🎉🎉
DE EERSTE EN BESTE FUIF VAN NA DE KERSTVAKANTIE!
Een nieuw concept in de Stadsfeestzaal Aarschot​!
Gegarandeerd een DIK FEEST met drank te verkrijgen uit EMMERS!! 🔥 met BESTE LICHT EN GELUID 🍾🍺!!!

🎉 LINE-UP 🎉
🎉 Tekke Poot
🎉 @[153572498623270:274:dubl-u Bass]

🔥 VVK-PUNTEN 🔥
✅Den Draad, Aarschot

💠AMBASSADORS / INSTA NAAM💠
💠Alexander Heylen / alexanderheylen
💠Amber Geleyns / vipd_1
💠Britt Vermeylen / britt_vermeylen
💠Bryce Putseys / bryceputseys10
💠Chayenne Van Duyse / vanduysechayenne
💠Chloë De Craecker / chloexdexcraecker
💠Elena Saenen / elenasaenen
💠Elena Van Cleynenbreughel / elenavancleynenbreugel
💠Elien Verstraeten / elien_verstraeten
💠Femke Pauwels / femke_pauwels896
💠Jani Geyskens / janigeyskens
💠Jerco Bosmans / jercobosmans
💠Jitse Vandermotten / jitse.vandermotten
💠Joeri Dekeyser / joeridekeyser
💠Jolien Joseph / jolienjoseph
💠Jonas Peeters / jonas.peetersjp
💠Jordy Everaerts / jordyke12345
💠Kaat Daelemans / kaat.d
💠Killian Peeters / killian.sj
💠Kjelle Mertens / kjell.mertens
💠Lenka Devroey / lenkatje_d
💠Liam Creve / liamcreve
💠Liam Vlassenbroeckx / liam.vlassenbro
💠Lindsey Dirckx / lindsey.dirckx
💠 Luka Mertens / luka.mertens
💠 Luna Cnops / luna_cnops_3
💠Merel Vanherck / merel.vanherck
💠Mo Al-Sudani / mo_alsudani
💠Niels Van Nerum / niels.van.nerum
💠Rebeca Mary / _rebe_mary
💠Robin De Bruyn / robinneke7
💠Ruben Crombe / cromberuben
💠Sandro Van Sand / sandro_vs
💠Siebe van der Zee / siebevdz
💠Silke Van Nuffelen / x_silkevannuffelen_x
💠Tim Hellemans / tim_hellemans
💠Timber Debruyne / timber_debruyne
💠Julie Van Gestel / _julievangestel_
💠Victor Pierre / victorpierre25
💠Wajo Wauwermans / wajo_ww
💠Yara Van Dingenen / yara_vd
💠Yannick Preneel / yannickpreneel
💠Sylke Vanhove / sylke_vanhove
💠Laurens Crombe / laurenscrombe




Flyer van Emmerkesfuif Winter Edition 2020

Genre


Line-up




Aanwezigen (0)


Geen leden aanwezig!

Reacties


Reactie posten
Er zijn nog geen reacties!
Aanmelden
Naam:
Paswoord:
Ingelogd blijven
Klik hier als je je paswoord vergeten bent.
Registreren
Gebruikersnaam:
E-mailadres:
Wachtwoord:
Bevestig wachtwoord:
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden.